Toplu SMS Hizmeti
Geniş kitlelere ulaşmak için hangi iletişim aracını kullanırınız? Günümüzde akıllı telefonların da teknoloji dünyasını bütünüyle işgal etmiş olması ile kitle iletişiminde bu unsurun varlığını inkar etmek doğru olmayacaktır. Artık basılı yayın organları ve hatta televizyon dahi, her an elimizde olan cep telefonlarının yarattığı etkiyi otaya koymaktan oldukça uzaktır. Bu noktada toplu sms çok sayıda kullanıcıya aynı anda ulaşmak için benzersiz bir çözüm olarak uzun zamandır kullanılmakta olan başlıca iletişim yöntemleri arasında.

Hatta günümüzde gelişmiş teknolojilerin kullanıcılara sunduğu ek imkanlar sayesinde çok daha isabetli nokta atışlarının yapılabildiği toplu sms hizmeti, şimdi Atak Sms tarafından avantajlı koşullarla sunuluyor.
Toplu SMS Nedir?
Bildiğimiz gibi cep telefonlarında 1 kısa mesaj 160 karakterdir. Modern telefonlar birkaç ardışık mesajı birleştirip, pek çok mesajı kullanıcıya tek mesaj gibi de sunabilmekte ve uzun mesajlar da bu sayede kullanıcılara ulaştırılabilmektedir. Kanunların izin verdiği ölçekte belirli bir alanda veya kullanıcı grubunda seçim yapıp rastgele toplu sms gönderilebileceği gibi, daha önceden hafızaya alınmış numaralara da toplu sms gönderimi yapılabilmektedir. Esasında sistem mutlaka birden çok kişiye mesaj gönderme prensibi ile çalışmaz. Dilerseniz özel olarak seçtiğiniz numaralara da gönderim yapabilirsiniz.

Toplu SMS hizmetinin en cezp edici özelliği, numara kısmına isim yazılıyor olmasıdır. Ulaşan mesajın gönderici kısmında, sizin isminiz, firmanızın veya markanızın ismi yer alabilmektedir. Bu da özellikle kurumsal beklentileri olan firmalar için önemli bir özelliktir. Tabii toplu sms gönderirken dilediğiniz ismi seçemezsiniz. Kullanmak istediğiniz ismin veya markanın size ait olduğunu ispat etmeniz gereklidir. Bunun için sizden belgeler istenecek ve isim hakkınız bundan sonra tahsis edilecektir.
Toplu SMS Fiyatları
Elbette sektörde çok sayıda farklı fiyatlandırma söz konusudur. Biz Atak SMS olarak, toplu sms fiyatlarımızı mümkün olan en ekonomik seviyede tutar ve yüksek

nitelikli operatörlerle çalışırız. Bunun yanı sıra, satın alım yaptığınız kontör miktarı arttıkça birim toplu sms fiyatı da otomatik olarak düşecek ve avantaj edebileceksiniz.
Toplu SMS Nasıl Gönderilir?
Atak SMS, tüm kullanıcılarına özel bir kullanıcı paneli sunar. Dileyen kullanıcılar bu paneli kullanmayıp, API dökümanları aracılığıyla kendi yazılımlarına entegrasyon da yapabilmektedirler. Sahip olacağınız kullanıcı paneline dilediğiniz kadar alıcı numarası girebilir, gruplandırabilir, hatta doğrum günler ve özel günlerde iler tarihli mesaj gönderme gibi seçenekleri ayarlayabilirsiniz. Daha önceden gönderim onayı aldığınız müşterilerinize, dilediğinzi sayıda mesaj gönderebilir ve etki alanınızı genişletebilirsiniz. Toplu SMS kullanmak Atak SMS gönderim paneli ile son derece kolay. Tek yapmanız gereken sisteme üye olup, giriş prosedürlerini tamamlamak. Panel üzerinden toplu sms

göndermek telefondan göndermekten çok daha basit ve anlaşılır. Atak SMS, toplu sms gönderim panelinden daha sonra gönderdiğiniz mesajın ulaşıp ulaşmadığını da raporlama imkanınız bulunmaktadır. Böylece göndereceğiniz kritik mesajların alıcısına ulaşıp ulaşmadığından emin olur, gerekli olması halinde alternatif erişim yöntemleri kullanabilirsiniz. Hemen Atak SMS müşterisi olun, mükemmel fiyatlarla toplu sms göndermeye hızlı bir şekilde başlayın. Unutmayın, cep telefonu ile yapacağınız bir tanıtım çalışması, emsalsiz getirilere neden olabilir.


1.000Sms
125KDV & ÖİV Dahil
2.500Sms
250KDV & ÖİV Dahil
5.000Sms
450KDV & ÖİV Dahil
10.000Sms
650KDV & ÖİV Dahil
25.000Sms
1.400KDV & ÖİV Dahil
50.000Sms
2.500KDV & ÖİV Dahil
100.000Sms
4.500KDV & ÖİV Dahil
250.000Sms
10.000KDV & ÖİV Dahil