AtakSMS ile internetin olduğu her yerden sisteme giriş yaparak SMS gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz SMS'ler ortalama 5 sn. içerisinde sorunsuz bir şekilde yerine ulaşır.

Detaylı raporlama ile gönderilen AtakSMS paketlerinin yerine ulaşıp ulaşmadığını anında kontrol edebilirsiniz. Yerine ulaşmayan,başarısız olan veya zaman aşımına uğrayan SMS'ler için kredi iadesi anında yapılır. Mobil uygulamalarımız ile cep telefonunuzdan da AtakSMS gönderimi yapabilir, gönderim raporlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Kredi kartı ile 7/24 kredi alımı yapabilir, satın aldığınız kredileri anında kullanabilirsiniz. AtakSMS gönderimini, ISO-27001 bilgi güvenliği sertifikası onaylı tüm sistemlerimizden tüm operatörlerle kurulan direk bağlantı sayesinde daha güvenli ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Çift yönlü SMS ile AtakSMS gönderdiğiniz kişiler ile doğrudan iletişime geçebilirsiniz. AtakSMS modülünü kendi kodlarınıza entegre ederek uygulamanız içerisinden SMS gönderimi yapabilir veya abone numaranıza gönderilen SMS'leri alabilirsiniz.